ads
ads
aadds
 
  Space
Untitled Document
sep
sep
sep
sep
sep
sep
sep
sep
sep
sep

icon




Türkiye'deki trafik felaketi her geçen gün büyüyen bir çığ gibi. Bu felaketten ne kendimizi koruyabiliyoruz, ne çocuklarımızı, ne de başkalarını. Başımızda dolaşıp duran bu kocaman riski neredeyse "kader" olarak algılıyoruz.

Ülkemizdeki trafik kazalarının %98'i hatalı insan davranışlarından kaynaklanır. Yanan can sayısının azalmasının en önemli yolu, insan davranışlarının olumlu yönde değişmesidir. Otomobil ya da kamyon kullanan, sadece yolcu olan veya trafik polisi olup da, trafiğin yönetimi içinde inisiyatif kullanan herkesin davranışlarında değişiklik olmalıdır.

Davranışlarda değişiklik üretmenin tek yolu da risklerle ilgili farkındalık yaratmaktan geçiyor.
Trafik eğitiminin hemen hemen hiç olmadığı ülkemizde "trafikteki risklerle ilgili farkındalık yaratma" çabası biz sivillere düşüyor.


ProvaPark simülatörleri, trafikteki hatalı davranışların yaşayarak öğrenilmesini ve bu davranışların doğurabileceği tehlikelerin farkına varılmasını sağlamaktadır.

Hem eğlenceli hem de düşündürücü olan bu simülatörler, trafikteki risklerinin algılanması için üretildiler.

Katılımcılar eğlenceli, düşündürücü ve unutulmaz anlar yaşarken yaşamsal öneme sahip deneyimler kazanırlar.



ProvaPark simülatörleri; şirket toplantıları, üniversite festivalleri, roadshowlar, outdoor aktiviteleri, şenlikler ve eğitimlerin içinde yer alabilir. Sadece simülatörlerin kullanılması için özel aktiviteler düzenlenebilir. Sosyal sorumluluk projesi olarak kullanılabilir.

KayanOtomobil, KayanPist, SarhoşOtomobil ve TelefonluOtomobil dış mekan aktivitelerinde; DevrilenOtomobil ise hem iç hem de dış mekan aktivitesinde işletilebilir.


ProvaPark Simülatörleri, karayolunda seyahat eden sürücü ve yolcu olan herkes kullanmalıdır.

KayanOtomobil, KayanPist, SarhoşOtomobil ve TelefonluOtomobili ehliyeti olan herkes kullanabilir. DevrilenOtomobil için böyle bir gereklilik yoktur.

Çalışanlarınıza, dostlarınıza, ekip arkadaşlarınıza ya da misafirlerinize hem eğlenceli hem de çok yararlı bir aktivite sağlayabilirsiniz.


« Geri Dön | Ana Sayfa »
 

 

  sd sd
Provapark A.Ş., HED Akademi ve Yol Event Management'ın ortak kuruluşudur.
Kore Sehitleri cad. 20/2 Zincirlikuyu Istanbul T: +90 212 216 62 56 F: +90 212 216 27 18